Pomocníci/pomocnice v kuchyni - pomocníci v kuchyni, Horní Moštěnice

Výroba a provoz, Služby / Pomocníci/pomocnice v kuchyni - pomocníci v kuchyni

Společnost GTH zařízení školního stravování, spol. s r.o.

Místo pracoviště Pod vinohrady 232, Horní Moštěnice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 15 200 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocníci/pomocnice v kuchyni - pomocníci v kuchyni (Pod vinohrady 232, Horní Moštěnice)

Nástup možný IHNED. Pracovní doba pondělí až pátek 06:00-14:30hod.

Náplň práce:
Mytí nádobí, obsluha myčky; Pomocné práce při přípravě jídel; Výdej jídel

Požadujeme:
pracovitost, spolehlivost; zdravotní průkaz pro práci v potravinářství

Nabízíme:
Zvýhodněné stravování, benefity

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky na čísle 602 833 994 - paní Barbora Vachoušková

Informace o společnosti GTH zařízení školního stravování, spol. s r.o.

GTH zařízení školního stravování, spol. s r.o.
Pod vinohrady 232
Horní Moštěnice
75117
IČO: 25753487
aktualizováno před téměř 3 roky