Pomocníci v kuchyni, Praha

Výroba a provoz, Služby / Pomocníci v kuchyni

Společnost ZaZaZborov s.r.o.

Místo pracoviště Kounická 583, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 900 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocníci v kuchyni (Kounická 583, Praha)

Kontakt telefonicky 11:00-22:00 nebo e-mailem.

Náplň práce: Pomocné práce v přípravě teplých pokrmů, včetně příloh a polévek uzbecké kuchyni, výdej jídel, mytí nádobí.
Požadujeme: Zkušenosti s přípravou hotových jídel uzbecké kuchyni, pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost, chuť pracovat a učit se
Nabízíme: Zaměstnání na hlavní nebo zkrácený pracovní poměr ve stabilní společnosti, stravování na pracovišti, nástup možný ihned, propracovaný plán zaučení a zaškolení, dále pravidelná školení.

Výhody: stravování na pracovišti

Informace o společnosti ZaZaZborov s.r.o.

ZaZaZborov s.r.o.
Kounická 583
Praha
10000
IČO: 5285275
aktualizováno před 4 měsíci