Pomocníci v kuchyni, Brno

Výroba a provoz, Služby / Pomocníci v kuchyni

Společnost Domov pro seniory Věstonická, příspěvková organizace

Místo pracoviště Věstonická 4304, Brno
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocníci v kuchyni (Věstonická 4304, Brno)

Požadujeme:
- zdravotní průkaz
- trestní bezúhonnost, zodpovědnost, samostatnost, pracovitost
- praxe v kuchyni je výhodou
Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, umývání nádobí, dočišťování zeleniny, úklid kuchyně
Nabízíme: Hledáme brigádníka na občasnou výpomoc do kuchyně, pracovní doba dle domluvy, provoz kuchyně od 5:00 do 13:30.
Čeká Vás příjemné pracovní prostředí, skvělý pracovní kolektiv. V případě zájmu zašlete Váš životopis nebo e-mail s kontaktem.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Kontakt: e-mail:

Informace o společnosti Domov pro seniory Věstonická, příspěvková organizace

Domov pro seniory Věstonická, příspěvková organizace
Věstonická 4304
Brno
62800
IČO: 70887292
aktualizováno před více než 2 roky