Pomocník oddělení lepení (výroba krabiček na léky) - balička (copasafe) - pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení, Ejpovice

Výroba a provoz / Pomocník oddělení lepení (výroba krabiček na léky) - balička (copasafe) - pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Společnost Körber Pharma Packaging Materials s.r.o.

Místo pracoviště Zemská 230, Ejpovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocník oddělení lepení (výroba krabiček na léky) - balička (copasafe) - pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení (Zemská 230, Ejpovice)

Pracovní pozice je vhodná pro muže s ohledem na povahu činnosti
§ 16 odst. 3) ZP
Pracovní náplň: obsluha zařízení pro balení, kontrola shody zakládacího artiklu s etiketou, zodpovědnost za výsledný produkt, správné označení balení etiketou příslušného produkt/zákazníka
Požadujeme: zkušenosti z výroby výhodou, ochota pracovat na směny, řidičské oprávnění na VZV výhodou . Osobní předpoklady: týmová spolupráce, pečlivost, spolehlivost, zručnost
Nabízíme: práce v čistém prostředí s celoročně stabilní teplotou, zázemí perspektivní mezinárodní farmaceutické společnosti, firemní akce

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Körber Pharma Packaging Materials s.r.o.

Körber Pharma Packaging Materials s.r.o.
Zemská 230
Ejpovice
33701
IČO: 26398966
aktualizováno před asi 2 měsíci