Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci, Planá nad Lužnicí

Administrativa / Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost ALVARAK GROUP a.s.

Místo pracoviště Kanadská 775, Planá nad Lužnicí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 19 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci (Kanadská 775, Planá nad Lužnicí)

Náplň práce:
Tvorba ceníků a nabídkových tabulek, porovnání fotografií poslaných z prodejen, kontrola objednávek.

Nabízíme:
- práci v mezinárodní firmě zabývající se papírenskými potřebami, dárkovinami a produkty na pečení, která své zboží expeduje po celém světě
- práci na HPP
- práci na jednu směnu Po-Pá od 7 do 15:30 hodin - víkendy volné
- možnost karierního růstu
- obědy zdarma
- sleva na naše produkty
- zvláštní prémie.

Požadujeme:
- dobrou znalost Excelu
- spolehlivost, preciznost a hlavně přesnost.
V případě zájmu nám prosím pošlete svůj životopis s uvedením pracovního místa SALES_ASSISTANT.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Informace o společnosti ALVARAK GROUP a.s.

ALVARAK GROUP a.s.
Kanadská 775
Planá nad Lužnicí
39111
IČO: 25152700
aktualizováno před více než 2 roky