Pomocný/á kuchař/ka - pomocní kuchaři, Kroměříž

Obchod a cestovní ruch / Pomocný/á kuchař/ka - pomocní kuchaři

Společnost Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Místo pracoviště Na Lindovce 1463, Kroměříž
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 230 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný/á kuchař/ka - pomocní kuchaři (Na Lindovce 1463, Kroměříž)

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: výdej snídaní, výroba polévek, mytí nádobí
- Požadavky: praxe v oboru vítána, samostatnost při práci
- PD: pondělí – pátek, platová třída 3, nástup možný ihned
- Benefity: možnost dalšího vzdělávání v oboru, zaměstnanecké benefity (závodní stravování, poukázky, příspěvek na penz. připojištění, účast na akcích školy, další vzdělávání)
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: příp. kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00-14:00 hod. (paní Mgr. Hašová, tel 573 504 501).

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
Na Lindovce 1463
Kroměříž
76701
IČO: 47934832
www.hskm.cz
aktualizováno před 9 měsíci