Pomocný dělník / pomocná dělnice - dělníci v oblasti výstavby budov, Vamberk

Stavebnictví / Pomocný dělník / pomocná dělnice - dělníci v oblasti výstavby budov

Společnost ZIKA CZ s.r.o.

Místo pracoviště Merklovice 64, Vamberk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný dělník / pomocná dělnice - dělníci v oblasti výstavby budov (Merklovice 64, Vamberk)

Místo výkonu práce: Královéhradecký a Pardubický kraj dle sjednaných zakázek.

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 17:00 hodin, e-mailem na adresu nebo osobně po domluvě.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- manuální zručnost, odpovědnost
- samostatnost, spolehlivost
- fyzická zdatnost (manipulace s břemeny)
- výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- pomocné přípravné práce pro topenáře.
Nabízíme:
- stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění dle odpracovaných let.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti ZIKA CZ s.r.o.

ZIKA CZ s.r.o.
Merklovice 64
Vamberk
51754
IČO: 65228537
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Pomocný dělník / pomocná dělnice - dělníci v oblasti výstavby budov