Pomocný dělník v kovošrotu - pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení, Líně

Služby / Pomocný dělník v kovošrotu - pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Společnost Trhy kovového odpadu - Plus, spol. s. r.o.

Místo pracoviště Líně 647, Líně
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 160 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný dělník v kovošrotu - pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení (Líně 647, Líně)

Náplň práce: třídění materiálu

Požadujeme: čistý trestní rejstřík, samostatnost, zodpovědnost.
Orientace v hutních materiálech je výhodou

Nabízíme:
měsíční prémie, 13. a 14. plat, příspěvek na stravování

Kontaktujte e-mailem či telefonicky Po-Pá od 7:00 do 15:30

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Trhy kovového odpadu - Plus, spol. s. r.o.

Trhy kovového odpadu - Plus, spol. s. r.o.
Líně 647
Líně

IČO: 63077361
aktualizováno před asi rokem