Pomocný kuchař/kuchařka (dpč) - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři, Vyšní Lhoty

Obchod a cestovní ruch / Pomocný kuchař/kuchařka (dpč) - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Společnost Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Vyšní Lhoty 234, Vyšní Lhoty
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 140 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný kuchař/kuchařka (dpč) - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři (Vyšní Lhoty 234, Vyšní Lhoty)

A11 z:4/8/2022 (DPČ)
Náplň práce:
- přípravné práce v kuchyni
- mytí nádobí, mytí stolů
- pomocné práce při výdeji stravy, plnění nosičů jídlem.
Požadujeme:
- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství.
Nabízíme:
- pracovní dobu 6:00-14:30 hod.
- možnost stravování.
Kontakt emailem, telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
Vyšní Lhoty 234
Vyšní Lhoty
73951
IČO: 60498021
aktualizováno před téměř 2 roky