Pomocný kuchař/kuchařka (dpp, dpč, vhodné i pro ozp) - pomocní kuchaři, Třinec

Obchod a cestovní ruch / Pomocný kuchař/kuchařka (dpp, dpč, vhodné i pro ozp) - pomocní kuchaři

Společnost 1. Třinecká sportovní, s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Tyršova 824, Třinec
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný kuchař/kuchařka (dpp, dpč, vhodné i pro ozp) - pomocní kuchaři (Tyršova 824, Třinec)

TŘ z:15/4/2024 (DPP, DPČ, vhodné i pro OZP )
Náplň práce:
- přípravné a pomocné práce v kuchyni
- příprava a výdej jídel
- úklid pracoviště
- pracovní doba 9:00-21:00 hod.
Požadujeme:
- zájem o gastro provoz, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost.
Nabízíme:
- úvazek plný/zkrácený
- rádi i zaučíme
- stravu, slevy na námi poskytované služby po zkušební době.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti 1. Třinecká sportovní, s.r.o.

1. Třinecká sportovní, s.r.o.
Tyršova 824
Třinec
73961
IČO: 25399420
aktualizováno před 26 dny

Odpověď na pracovní pozici Pomocný kuchař/kuchařka (dpp, dpč, vhodné i pro ozp) - pomocní kuchaři

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Tyršova 824 824
Třinec