Pomocný kuchař/kuchařka v bistru - brigáda - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři, Třeboň

Obchod a cestovní ruch / Pomocný kuchař/kuchařka v bistru - brigáda - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Společnost Slatinné lázně Třeboň s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Lázeňská 1001, Třeboň
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 136 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný kuchař/kuchařka v bistru - brigáda - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři (Lázeňská 1001, Třeboň)

Co Vás čeká?
Příprava jídel pro provoz rychlého občerstvení.
Pracovní doba Po-Ne od května do září od 09:00 do 21:00 hodin, střídání krátký vs. dlouhý týden.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené základní vzdělání, věk nad 18 let.
Příjemné jednání a vystupování.
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Výhodou bude, pokud budete mít:
Předchozí praxi v obdobném provozu.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Možnost práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti.
Motivující finanční ohodnocení – hodinovou odměnu ve výši 136 Kč + příplatky za svátky, soboty a neděle.
Zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu.

Těšíme se na Vás!

Informace o společnosti Slatinné lázně Třeboň s.r.o.

Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
Lázeňská 1001
Třeboň
37901
IČO: 25179896
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Pomocný kuchař/kuchařka v bistru - brigáda - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Lázeňská 1001 1001
Třeboň