Pomocný (montážní) elektrikář (m/ž) - stavební a provozní elektrikáři, Česká Lípa

Stavebnictví, Výroba a provoz / Pomocný (montážní) elektrikář (m/ž) - stavební a provozní elektrikáři

Společnost COMPAG CZ s.r.o.

Místo pracoviště Česká Lípa
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný (montážní) elektrikář (m/ž) - stavební a provozní elektrikáři (Česká Lípa)

Požadujeme:
- vzdělání a zkušenosti v oblasti elektro - vhodné i pro absolventy
- řidičský průkaz sk. B (skupina C výhodou)
- zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení
- způsobilost pracovat ve výškách
- ochotu učit se
Pracovní náplň:
- pomoc při výkonu elektrikářských prací
- pomoc se servisem veřejného osvětlení
- pomoc při plnění zadaných zakázek
- elektrikářské oprávnění není podmínkou
Nabízíme:
- placené přesčasové hodiny
- dobrý pracovní tým a přátelské prostředí
- zaměstnanecké výhody (telefon, stravenky)

Informace o společnosti COMPAG CZ s.r.o.

COMPAG CZ s.r.o.

Česká Lípa

IČO: 62241630
aktualizováno před 2 měsíci