Pomocný pracovník/pracovnice - pomocní dělníci ve výrobě, Prostějov

Výroba a provoz / Pomocný pracovník/pracovnice - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost DV4 Ipsum s.r.o.

Místo pracoviště Vrahovická 4308, Prostějov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný pracovník/pracovnice - pomocní dělníci ve výrobě (Vrahovická 4308, Prostějov)

Nástup možný ihned. Životopis zašlete na e-mail Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 hod., možnost úpravy
Společnost DV4 Ipsum s.r.o. je rozrůstající se mladá společnost postavená na dlouholetých zkušenost v oblasti strojírenské výroby.
Náplň práce: pomocné práce v kovovýrobě
Nabízíme: práci v jednosměnném provozu, 25 dnů dovolené, stravenkový paušál, práci v malém kolektivu

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti DV4 Ipsum s.r.o.

DV4 Ipsum s.r.o.
Vrahovická 4308
Prostějov

IČO: 8592691
aktualizováno před 8 měsíci