Pomocný pracovník v pohostinství a ubytovacích zařízeních - ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení, Krnov

Služby / Pomocný pracovník v pohostinství a ubytovacích zařízeních - ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Společnost Ing. Roman Butora

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Revoluční 955, Krnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 130 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný pracovník v pohostinství a ubytovacích zařízeních - ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení (Revoluční 955, Krnov)

Náplň práce:
- chystání snídaní pro ubytované hosty a následný úklid (sobota – neděle, svátky od 6.30 – 10.00 a při zástupu dovolené)
- nákup čerstvého pečiva a jiných potravin
- příprava snídaňového bufetu (studené/teplé pokrmy)
- úklid (mytí nádobí, vynášení odpadků, vysávání, vytírání)
- úklid pokojů po odjezdu hostů o víkendech, svátcích a při zástupu dovolené
- v případě větší obsazenosti pensionu je nutné kompletně uklidit a nachystat pokoje
- praní, žehlení, úklid spol. prostor
- obsluha baru se saunou a recepce
- v případě uzavřených akcí (oslavy, svatby, večírky) obsluha většího počtu hostů
- komunikace se zákazníky
- obsluha sauny (příjem hosta, nachystání sauny, úklid po saunování, práce s pokladní hotovostí/platebním terminálem)
- občasné ubytování hostů a následné zavedení do systému (příjem hosta, zavedení do systému,
práce s pokladní hotovostí/platebním terminálem)
- úklid (úklid baru a spol. prostor, úklid veškerého nádobí, vysávání, vytíraní, úklid toalet)

Požadujeme:
•smysl pro pořádek, •pečlivost, samostatnost, •komunikační dovednosti, •příjemné vystupování, flexibilitu, pozitivní naladění

Nabízíme:
•práci na cca 30 hodin/ měsíc
•práci v pěkném prostředí
•malý kolektiv

Pracovní pozice je vhodná i pro studenty a aktivní seniory.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu do 31. 10. 2023.

Informace o společnosti Ing. Roman Butora

Ing. Roman Butora
Revoluční 955
Krnov

IČO: 73887412
aktualizováno před 7 měsíci