Pomocný stavební dělník - dělníci v oblasti výstavby budov,

Stavebnictví / Pomocný stavební dělník - dělníci v oblasti výstavby budov

Společnost MOTYSTAV s.r.o.

Místo pracoviště MOTYSTAV s.r.o. - okres Semily
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 16 200 - 19 600 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný stavební dělník - dělníci v oblasti výstavby budov (MOTYSTAV s.r.o. - okres Semily)

Náplň práce: přípravářské stavební práce, pomocné zednické práce, pomocné betonářské práce, manipulace stavebního materiálu, asistence hlavním stavebním pracovníkům .
Požadavky: zkušenost v oboru, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce v kolektivu.

fixní plat + bonusová složka k výplatě, v závislosti na kvalitě a rychlosti realizace

stavby v okrese Semily a služební cesty po České republice

kontakt: e-mailem, telefonicky úterý a čtvrtek mezi 10:00 a 11:00

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti MOTYSTAV s.r.o.

MOTYSTAV s.r.o.

IČO: 7772220
aktualizováno před více než 2 roky