Poradce/poradkyně inkluze pro rodiče v mateřských školách - ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení, Nový Bor

Zdravotnictví / Poradce/poradkyně inkluze pro rodiče v mateřských školách - ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Společnost Rodina v centru, z.ú.

Místo pracoviště Nový Bor
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 26 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Poradce/poradkyně inkluze pro rodiče v mateřských školách - ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (Nový Bor)

Nabízíme:
- Smlouva na HPP
- Plný pracovní úvazek na dobu určitou (do 31.12.2022)
- Dobré platové ohodnocení (dle délky praxe a dosaženého vzdělání)
- Přátelský pracovní kolektiv
- Služební telefon a notebook
- Nástup - dle domluvy
Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání s maturitou
- Podmínkou - praxe ze školského nebo sociálního prostředí
- Výhodou - kurz pracovníka v sociálních službách, asistent pedagoga
Náplň práce:
- Poradce/poradkyně působí v mateřských školách v Novém Boru a svou činností usnadňuje komunikaci mezi rodiči, školkou a dalšími institucemi.
- Poskytuje odborné sociální poradenství rodičům dětí, kteří se potýkají s nestandardními sociálními situacemi, podporuje rodiny při přestupu z mateřské školy do školy základní.
Kontaktní osoba - Bc. Kateřina Hřebřinová, email: tel: 608 004 117

Informace o společnosti Rodina v centru, z.ú.

Rodina v centru, z.ú.

Nový Bor

IČO: 27004295
aktualizováno před více než 2 roky