*poradce/poradkyně nebo terapeut/terapeutka - žďár nad sázavou - specialisté v sociální oblasti, Žďár nad Sázavou

Zdravotnictví / *poradce/poradkyně nebo terapeut/terapeutka - žďár nad sázavou - specialisté v sociální oblasti

Společnost Kolpingovo dílo České republiky z.s.

Místo pracoviště nám. Republiky 286, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 26 000 Kč
Požadované vzdělání Specializace ve zdravotnictví
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *poradce/poradkyně nebo terapeut/terapeutka - žďár nad sázavou - specialisté v sociální oblasti (nám. Republiky 286, Žďár nad Sázavou)

Výběrové řízení na pozici PORADKCE/-KYNĚ nebo TERAPEUT/-KA do zařízení Poradna pro nelátkové závislosti v Kraji Vysočina, Žďár n.Sázavou;
Požadujeme:
- vzdělání pro poradenského či terapeutického pracovníka,
- dobré komunikační schopnosti
- orientace v problematice adiktologie
- schopnost týmové i samostatné práce
- ochota se vzdělávat a rozvíjet
Náplň práce:
- posktování poradenství a terapie lidem, kteří se potýkají se závislostmi
- podílení se na fungování služby
Nabízíme:
- práci na 0,75 úvazku
- nástup 6-7/2024
- odpovídající finanční ohodnocení
- 25 dní dovolené
- příjemné prostředí, přátelský kolektiv
- poradna dalšího vzdělávání, supervize
- smlusluplnou práci, prostor pro seberealizaci
První kontakt e-mailem
Profesní životopis a motivační dopis zasílejte na
Uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria a budou vybráni, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Kolpingovo dílo České republiky z.s.

Kolpingovo dílo České republiky z.s.
nám. Republiky 286
Žďár nad Sázavou
59101
IČO: 43379729
www.zavislostivysocina.cz
aktualizováno před 10 dny

Odpověď na pracovní pozici *poradce/poradkyně nebo terapeut/terapeutka - žďár nad sázavou - specialisté v sociální oblasti