Poradce specialista - odborní profesní poradci služeb zaměstnanosti, Valašské Klobouky

Služby, Administrativa / Poradce specialista - odborní profesní poradci služeb zaměstnanosti

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Smetanova 1076, Valašské Klobouky
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 530 - 29 720 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Poradce specialista - odborní profesní poradci služeb zaměstnanosti (Smetanova 1076, Valašské Klobouky)

Úřad práce ČR vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů
Poradce specialista
Pracoviště: ÚP ČR - Krajská pobočka ve Zlíně, Kontaktní pracoviště Valašské Klobouky

Hlavní náplň činnosti:
- Vypracovávání individuálních akčních plánů ke zvýšení možností uplatnění na trhu práce včetně jejich vyhodnocování.
- Poradenství pro zprostředkování zaměstnávání, individuální práce s uchazeči a zaměstnavateli.
- Zprostředkovatelská činnost při umísťování uchazečů o zaměstnávání.
- Zajišťování agendy přiznávání, nepřiznávání, odejmutí, zastavení nebo vrácení výplaty podpory v oblasti zaměstnanosti.
- Zařazování do evidence a vyřazování z evidence uchazečů o zaměstnání.

Kvalifikační a další požadavky:
Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.
- Základní orientace v zákoně č.435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů a v zákoně č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů.
- Výborná uživatelská znalost práce na PC, zejména MS Word a MS Excel.
- Výborné komunikační dovednosti - schopnost jednat s klienty v problémových situacích, odolnost vůči stresu.
- Odpovědnost, samostatnost, pečlivost, důslednost.
- Svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Pracovní podmínky:
- Platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy, platová třída 9.
- Pružná pracovní doba - plný úvazek.
- Předpokládaný nástup listopad 2021.
- Pracovní poměr na dobu určitou po dobu čerpání mateřské a rodičovské dovolené.

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 26. září 2021 na e-mailovou adresu

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Smetanova 1076
Valašské Klobouky
76601
IČO: 72496991
aktualizováno před více než 2 roky