Poradenský/á kontaktní pracovník/ce (sociální pracovník/ce / pracovník/ce v sociálních službách) - odborní pracovníci v sociální oblasti, Liberec

Zdravotnictví / Poradenský/á kontaktní pracovník/ce (sociální pracovník/ce / pracovník/ce v sociálních službách) - odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Most k naději, z.s.

Místo pracoviště Felberova 256, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Poradenský/á kontaktní pracovník/ce (sociální pracovník/ce / pracovník/ce v sociálních službách) - odborní pracovníci v sociální oblasti (Felberova 256, Liberec)

Požadujeme:
- věk minimálně 21 let
- trestní bezúhonnost
- schopnost spolupráce v týmu
- spolehlivost a odpovědnost
- motivaci pro práci s cílovou skupinou
- dobré komunikační schopnosti
- vyjasněný vztah k omamně psychotropním látkám
- schopnost zvládat krizové situace
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
Nabízíme:
- možnost osobního i profesního růstu
- plat dle vzdělání a praxe
- podpora dalšího vzdělávání
- dobrý pracovní tým
- 30 dní dovolené
- pravidelné supervize a intervize
- práci na plný úvazek
- zázemí velké organizace s tradicí 25let
Náplň práce:
Náplní práce je přímá práce s klienty Domu na půl cesty Liberec. Do této spadá; provázení klienta v rámci jeho setkávání se s praktickým životem (úřady, lékař, hledání/udržení zaměstnání, dluhová problematika, závislosti, trávení volného času, vaření, úklid, fungování v rámci skupiny, zajištění klidu a pořádku v rámci nočních služeb DPC atd.
Samozřejmostí je i zpracovávání příslušné dokumentace.
Jedná se o dvousměnný provoz; ranní (7:00 - 15:00) a odpolední směna (14:00 - 22:00). Součástí je též víkendový provoz (cca 2x měsíčně, 1 víkendový den, pouze 3-6 hod.).
Předpokládaný datum nástupu: leden-únor 2024, popřípadě dle dohody
V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis a motivační dopis na: V případě dotazů neváhejte napsat email. Vybraní uchazeči budou vybráni k osobnímu pohovoru.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Most k naději, z.s.

Most k naději, z.s.
Felberova 256
Liberec
46001
IČO: 63125137
aktualizováno před 5 měsíci