Porodní asistent/ka - ostatní porodní asistentky se specializací, Kroměříž

Zdravotnictví / Porodní asistent/ka - ostatní porodní asistentky se specializací

Společnost Kroměřížská nemocnice a.s.

Místo pracoviště Havlíčkova 660, Kroměříž
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 33 500 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Porodní asistent/ka - ostatní porodní asistentky se specializací (Havlíčkova 660, Kroměříž)

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: plánování a poskytování základní a specializované péče v oblasti péče o ženu během těhotenství, porodu a šestinedělí, poskytování zdravotní péče porodní asistence, vedení ošetřovatelského procesu, zajištění nezbytného dohledu, péče a rad ženám před a při porodu, v šestinedělí a na úseku gynekologie, vedení fyziologického porodu, poskytování ošetřovatelské péče novorozencům, provádění prvního ošetření, provádění ošetřovatelských výkonů, plnění ordinací lékaře a podílení se na péči, příprava a obsluha přístrojového vybavení na oddělení, odborná dokumentační a evidenční činnost, edukační činnost, podílení se na praktickém vyučování ve studijních oborech k získání způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání, zajišťování mezioborové spolupráce
- Požadavky pro vznik pracovního poměru: VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru porodní asistence, ochota pracovat na směny, flexibilita, samostatnost, vysoká odolnost vůči stresu, spolupráce v týmu, důslednost, empatie, bezúhonnost, spolehlivost.
- nástup možný ihned, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, pracovní úvazek: 37,5 hodin týdně, možnost zkráceného úvazku,směnný pracovní režim, plat: od 33.500, tarifní mzda dle dosaženého vzdělání, náročnosti vykonávané práce a délky praxe plus zákonné příplatky
- Benefity: po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, motivační odměny, 5 týdnů dovolené, benefitní program
- Kontakt telefonicky Po-Pá (06:30 - 14:00 hod.) paní Procházková, tel.: 739 577 949, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti Kroměřížská nemocnice a.s.

Kroměřížská nemocnice a.s.
Havlíčkova 660
Kroměříž
76701
IČO: 27660532
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Porodní asistent/ka - ostatní porodní asistentky se specializací