Portýr - kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel, Špindlerův Mlýn

Služby / Portýr - kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel

Společnost HARMONY CLUB HOTELY, a.s.

Místo pracoviště Bedřichov 106, Špindlerův Mlýn
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 900 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Portýr - kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel (Bedřichov 106, Špindlerův Mlýn)

PORTÝR
Náplň práce: pomoc hostům se zavazadly, rozmístěný rezervací na parkovišti, drobný úklid okolo hotelu, komunikace s hosty
Požadujeme: komunikativní znalost AJ, příjemné vystupování a flexibilitu
Nabízíme: zaměstnanecké ubytování se stravou, zvýhodněné vstupy do wellness

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování

Informace o společnosti HARMONY CLUB HOTELY, a.s.

HARMONY CLUB HOTELY, a.s.
Bedřichov 106
Špindlerův Mlýn
54351
IČO: 60108878
aktualizováno před 28 dny

Odpověď na pracovní pozici Portýr - kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel

Bedřichov 106 106