Posádka stavebního stroje - obsluha zemních a příbuzných strojů, Prostějov

Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz / Posádka stavebního stroje - obsluha zemních a příbuzných strojů

Společnost Skanska a.s.

Místo pracoviště Prostějov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 140 - 140 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Posádka stavebního stroje - obsluha zemních a příbuzných strojů (Prostějov)

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Hříbalová, tel. 731 122 329 (volat Po-Pá 10:00-12:00 hod., 13:00-15:00 hod.), e-mail: Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. (případně dle potřeby a domluvy).
Požadujeme: vzdělání nižší střední odborné technického směru, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), strojní průkaz pro vrtací a lomové soupravy.
Náplň práce: obsluha vrtací soupravy a provádění přípravy pro rozpojování hornin v lomech i v rámci celé ČR.
Nabízíme: stabilní práci v mezinárodní společnosti, denní příspěvek na stravné ve výši 66 Kč za odpracovanou směnu, 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc, 5 dní dodatkové zimní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1 100 Kč, flexi passy v hodnotě 1 500 Kč, zaměstnanecký akciový program Seop, vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance, slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350 Kč, zlevněné volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů.

Informace o společnosti Skanska a.s.

Skanska a.s.

Prostějov

IČO: 26271303
aktualizováno před 10 měsíci