Posunovač/posunovačka - vedoucí posunu, posunovači, brzdaři, Lovosice

Doprava / Posunovač/posunovačka - vedoucí posunu, posunovači, brzdaři

Společnost Lovochemie, a.s.

Místo pracoviště Terezínská 57, Lovosice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Posunovač/posunovačka - vedoucí posunu, posunovači, brzdaři (Terezínská 57, Lovosice)

Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGFORFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandardní balíček firemních benefitů a možnosti osobního a profesního rozvoje.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* organizování a provádění práce posunu na vlečce
* obsluha výhybek
* sestavování vlakových soustav
* úklid a drobná údržba kolejiště vlečky
* práce v nepřetržitém provozu
* Místo výkonu práce: Lovosice
POŽADUJEME:
* min. výuční list (železniční doprava, technické zaměření výhodou)
* praxe v drážním provozu
* zkoušky vedoucího posunu výhodou
* dobrá fyzická kondice
* zdravotní způsobilost pro samostatný vstup do kolejiště dle vyhlášky č. 101/1995 Sb., §2, odst. b), písm. 1
* ochota pracovat ve směnném provozu
Zaměstnanecké výhody:
13. mzda, odměny akcionáře
*Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní poj.
*Stabilizační příspěvek
*Příspěvek na dojíždění
*Příspěvek na stravování
*Firemní cafeterie pro čerpání benefitů
*Bezúročné finanční zápůjčky
*Příspěvek RELAX
*5 týdnů dovolené
*Firemní akce pro zaměstnance
*Program Sport - volné vstupy do partnerských sportovních zařízení
*Zvýhodněné pojistné produkty
*Slevové prodejní akce, MAKRO karta
*Prodej občerstvení v chemickém areálu
*Zázemí skupiny AGROFERT
*Pomoc zaměstnancům v nouzi
*Tarify mobilního volání od 20 Kč
Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky 8.00 - 13.00 hod.

Informace o společnosti Lovochemie, a.s.

Lovochemie, a.s.
Terezínská 57
Lovosice
41002
IČO: 49100262
aktualizováno před asi 3 roky