Prac. vnitř. pošt. služby - jen ozp (4 hod./den) brno - pracovníci vnitřní poštovní služby, Brno

Administrativa / Prac. vnitř. pošt. služby - jen ozp (4 hod./den) brno - pracovníci vnitřní poštovní služby

Společnost EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.

Místo pracoviště 0, Brno
Minimální vzdělání Nižší střední
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Prac. vnitř. pošt. služby - jen ozp (4 hod./den) brno - pracovníci vnitřní poštovní služby ( 0, Brno)

Požadujeme:
Ochota učit se novým věcem
Odpovědnost za svěřené úkoly

Nabídka: Tato pozice je vymezena pro zdravotně postižené osoby v INVALIDNÍM DŮCHODU
Práce na poloviční úvazek ( 20 hod./ týden )
Pracovní smlouva na HPP na dobu určitou , s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou.
Benefity : příspěvek na stravování, benefitní poukázky.
Pracoviště : Polní 92, Brno
Pracovní doba: 12,00-16,00 hod
Pracovní náplň: Zpracování listovních zásilek od klientů, třídění dle PSČ, razítkování, počítání, frankování atp.
Zadávání počtu zásilek do počítače, jednoduchá administrativa, práce v kanceláři
Nástup - ihned
Hodinová mzda od 110,-Kč/hod. Možné bonusové ohodnocení po zkušební době.
Benefity: bonusy, 45,- Kč/den příspěvek na stravování . Benefitní poukázky

Své CV zasílejte prosím : zaslat tel kontakt: 773 765 545 Mgr.Ondřejka Stechr
Společnost: EDM (Entre direct marketing) s.r.o. je ryze česká dynamicky se rozvíjející společnost se sídlem v Praze, působící na trhu od roku 1992 a to především v oblasti zpracování listovních zásilek, digitalizace dokumentů, poskytování služeb podatelen a výpraven, zajištění hromadné korespondence.

Benefity: příspěvek na stravování, benefitní poukázky, odměny

Informace o společnosti EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.
0
Brno

IČO: 61057509
aktualizováno před asi 3 roky