Práce v bažantnici - pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti, Orlík nad Vltavou

Zemědělství a lesnictví / Práce v bažantnici - pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

Společnost Orlík nad Vltavou s.r.o.

Místo pracoviště Orlík nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 16 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Práce v bažantnici - pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti (Orlík nad Vltavou)

Náplň práce:
-práce v bažantnici
-krmení, napájení, manipulace, sběr vajec a ostatní práce dle zásad chovu
-údržba bažantnice
-myslivost /pomocné práce při výkonu myslivosti
Pracovní doba: jedna směna 7:00 - 15:30 hod.
Požadujeme:
-střední vzdělání s výučním listem
-řidičský průkaz skupiny B, T
-zkušenost práce s křovinořezem
-spolehlivost, flexibilita
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, nadstandartní benefitní program, možnost služebního bytu.
První kontakt: pí. Kristýna Veinfurter tel. 382 789 419 (mezi 8:00 - 11:00 a 13:00 - 15:00 hod.) nebo email: A DOMLUVIT SCHŮZKU.

Informace o společnosti Orlík nad Vltavou s.r.o.

Orlík nad Vltavou s.r.o.

Orlík nad Vltavou

IČO: 45023930
aktualizováno před téměř 4 roky