Pracovníci balení a kontroly - ostatní řemeslní pracovníci v keramice, Rosovice

Výroba a provoz / Pracovníci balení a kontroly - ostatní řemeslní pracovníci v keramice

Společnost KVARTEX spol. s r.o.

Místo pracoviště Rosovice 105, Rosovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci balení a kontroly - ostatní řemeslní pracovníci v keramice (Rosovice 105, Rosovice)

Pozice: Pracovníci balení a kontroly
Místo vhodné i pro absolventy.
Hledáme pracovníky na pozici balení exotermických nástavců a výstupní kontroly.
Náplň práce:
výstupní kontrola nástavců před zabalením a následné zabalení nástaců. Vhodné pro ženy.
Požadavky:
pečlivost, fyzická zdatnost
Nástup možný ihned. Mzda: 25 000,- Kč
Kontakt: Dolejšová Miroslava, tel.: 737 239 505, e-mail:
První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 7:00 do 14:00 hod.
Místo výkonu práce: KVARTEX spol. s r.o. provozovna ROSOVICE, Rosovice č.p. 105

Informace o společnosti KVARTEX spol. s r.o.

KVARTEX spol. s r.o.
Rosovice 105
Rosovice
26211
IČO: 46709193
aktualizováno před více než 2 roky