Pracovníci čalounické dílny - šičky (vhodné i pro ozp) - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech, Fryčovice

Výroba a provoz / Pracovníci čalounické dílny - šičky (vhodné i pro ozp) - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost BORCAD cz s.r.o.

Místo pracoviště Fryčovice 673, Fryčovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci čalounické dílny - šičky (vhodné i pro ozp) - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (Fryčovice 673, Fryčovice)

A11 z:16/3/2021 (vhodné i pro OZP) a:22/3/2021
Náplň práce:
- šití potahů pro čalouněné díly sedadel do vlaků
- zpracování nástřihů
- lepení a stříhání potahů.
Požadujeme:
- manuální zručnost
- ochotu k práci
- spolehlivost
- pečlivost.
Nabízíme:
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání (již nyní máme zasmluvněné zakázky na min. příští 2 roky)
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- práci jen na ranní směny
- mzdu od 20.000 do 22.000 Kč
- náborový příspěvek 5.000 Kč
- 23 dní dovolené
- 2 zdravotní volno (sick days)
- dotované závodní stravování
- dvousměnný provoz
- práci v čistém prostředí, moderní zázemí nového závodu
- odměnu za doporučení nového zaměstnance
- práce je vhodná i pro méně zkušené šičky či švadleny
- práce je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné s podmínkou docházení do firmy.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti BORCAD cz s.r.o.

BORCAD cz s.r.o.
Fryčovice 673
Fryčovice
73945
IČO: 25855042
aktualizováno před asi 3 roky