Pracovníci obchodu - prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb, Kolín

Obchod a cestovní ruch / Pracovníci obchodu - prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Společnost ERGOTEP, družstvo invalidů

Místo pracoviště Rorejcova 906, Kolín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 12 950 - 17 606 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci obchodu - prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb (Rorejcova 906, Kolín)

První kontakt:
Teplá Jitka, tel.: 469 660 912, Po - Pá 6 - 14:30 hod,

Pracovní místo pro OZZ a OZP.

Náplň práce:
- obsluha zákazníků a pokladny
- odborné poradenství při prodeji
- nabídka zboží zákazníkům
- doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny.

Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- spolehlivost a pečlivost
- min. stupeň vzdělání - vyučen bez maturity
- trestní bezúhonnost
- výhodou uživatelská znalost práce na počítači.

Nabízíme:
- atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
- vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
- stabilní výdělek
- sleva na kvalitní zboží Tescoma
- čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MWtrouba, konvici, lednička) a toaleta v zázemí prodejny.

Informace o společnosti ERGOTEP, družstvo invalidů

ERGOTEP, družstvo invalidů
Rorejcova 906
Kolín
28002
IČO: 25997815
aktualizováno před téměř 3 roky