Pracovníci ostrahy, strážní, Praha

Obrana a ochrana / Pracovníci ostrahy, strážní

Společnost Mark2 Corporation Czech a.s.

Místo pracoviště Chlumecká 664, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci ostrahy, strážní (Chlumecká 664, Praha)

MVP: IKEA Chlumecká č.p. 664/10, Černý Most
Kontakt: Smutná Kristýna tel.: 800 111 112 (po - pá 9-17), , e-mail:
Velitel/ka směny

Náplň práce:

o Vést tým ostrahy v OD IKEA.(Černý Most)
o Komunikovat s klientem.
o Obsluhovat bezpečnostní technologie.
o Vytvářet reporty.
o Vést protokol o průběhu služby.
o Nabírat a zaškolovat nové členy ostrahy.
Požadavky:

o Chuť pracovat ve 12 hodinových směnách.
o Trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
o Možnost využití jídelny Ikea
o Dobrá dostupnost MHD Černý Most
o Nabízíme pouze hlavní pracovní poměr s hodinovou sazbou 130,- Kč/h.
o Stabilita je důležitá, a proto nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou.
o Víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv.
o Po zkušební době máte nárok na stravenky a jednou ročně na věrnostní odměnu.
o Pokud nejste zdejší, pomůžeme Vám najít bydlení a první tři měsíce Vám přispějeme 1.500,- o Kč.
o Víme, že volný čas je důležitý, a tak Vám dáme možnost pracovat přesčas, ale maximálně si u nás můžete vydělat 28.000,- Kč, tedy cca 21.000,- Kč čistého.

Informace o společnosti Mark2 Corporation Czech a.s.

Mark2 Corporation Czech a.s.
Chlumecká 664
Praha
19800
IČO: 25719751
aktualizováno před téměř 3 roky