Pracovníci ostrahy, strážní, Klecany

Obrana a ochrana / Pracovníci ostrahy, strážní

Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Místo pracoviště Parkerova 625, Klecany
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci ostrahy, strážní (Parkerova 625, Klecany)

Upřesňující údaje:
Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV
Pracovní doba: nepřetržitý provoz, 12 hodinové směny (denní i noční)

Požadujeme:
- profesní kavlifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou (pomůžeme se získáním)
- trestní bezúhonnost
- komunikativnost
- čistý trestní rejstřík
- min 18 let

Nabízíme:
- stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, práci na hlavní pracovní poměr, příjemný kolektiv

Informace o společnosti G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Parkerova 625
Klecany
25067
IČO: 175439
aktualizováno před 9 měsíci