Pracovníci ostrahy, strážní, Mladá Boleslav

Obrana a ochrana / Pracovníci ostrahy, strážní

Společnost Protektia s.r.o.

Místo pracoviště U stadionu 1276, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci ostrahy, strážní (U stadionu 1276, Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:
tel.: 721 954 166, Po-Pá 9-16 hod

Náplň práce :
strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policii ČR

Požadujeme:
čistý výpis z Rejstříku trestů,
- věk nad 18 let,
- dobrou pracovní morálku
- příjemné vystupování
- zodpovědnost
- spolehlivost
- flexibilitu
- základy práce s PC pro kamerový systém
- potravinářský průkaz,
- praxe a certifikát strážného výhodou

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnost na HPP/DPP se zaručnou pravidelnou mzdou.
Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti.
Jená se o pracovní poměr na dobu určitou s možnosti prodloužení pracovního poměru.
Nástup možnýá IHNED.

Pro informaci o pracovním místě na tel. 721954166 v době Po- Pá od 9-16 hodin nebo e-mail:

NECHODIT na pobočku!!!

Informace o společnosti Protektia s.r.o.

Protektia s.r.o.
U stadionu 1276
Mladá Boleslav
29301
IČO: 46965076
aktualizováno před více než rokem