Pracovníci ostrahy, vrátný - vrátní, Turnov

Obrana a ochrana / Pracovníci ostrahy, vrátný - vrátní

Společnost 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.

Místo pracoviště Na Kamenci 1, Turnov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 97 - 106 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci ostrahy, vrátný - vrátní (Na Kamenci 1, Turnov)

Do naší společnosti přijmeme pracovníky/ce na pozici Vrátný/á - Strážný/á.
Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP.

Požadujeme:
Bezúhonnost - čistý výpis z rejstříku trestů
Spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, chuť do práce

Nabízíme:
HPP nebo zkrácený pracovní úvazek
Stálé zaměstnání na dobu neurčitou
Pravidelný měsíční příjem
Fyzicky nenáročnou práci

Náplň práce:
12 hodinové směny - denní/ noční
Pochůzková činnost
Práce s PC a kamerovým systémem
Evidence návštěv, evidence pošty, přepojování tel. hovorů, evidence vjezdu a výjezdu vozidel do areálu
Kontrola objektu atd.

kontakt: e-mailem, telefonicky 8:00 - 16:00 hod. - pracovní dny

Informace o společnosti 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.

1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.
Na Kamenci 1
Turnov

IČO: 41328701
aktualizováno před téměř 2 roky