Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče, Nižní Lhoty

Zdravotnictví / Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Společnost Podané ruce - osobní asistence

Místo pracoviště Nižní Lhoty
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 100 - 20 100 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (Nižní Lhoty)

A16 z:20/7/2023
Požadujeme
- odborná způsobilost (základní vzdělání + kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, možnost dodělání kurzu při práci - nehradíme, případně SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru sociální či zdravotním)
- předložení výpisu RT
- zdravotní způsobilost (posuzuje pracovní lékař)
- řidičský průkaz sk. B
Výhodou:
- praxe v přímé obslužné péči nebo osobní zkušenost s péčí o osobu blízkou
- vlastní os. automobil s možností využití pro služební účely (náhrady za používání)
Náplň práce:
- poskytování terénní služby osobní asistence v místě pobytu klienta
- služba je poskytována lidem, kteří z důvodu věku, nemoci či postižení potřebují pomoc druhé osoby při zvládání běžných činností (příprava a podání jídla, hygiena, oblékání, nákupy, doprovody, úklid, společnost atd.)
- služba je zajišťována až 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně víkendů a svátků
(nerovnoměrně rozvržená pracovní doba 30 h/týden)
Nabízíme:
- navýšení základní mzdy po 1/2 roce, po třech měsících možnost přiznání osobního ohodnocení
- jubilejní odměny a odměny za pracovní nasazení
- další benefity (e-stravenky, dárkové poukázky, zdravotní volno/Sick Days)
- 25 dnů řádné dovolené
- zázemí stabilní organizace, osobní přístup, metodické vedení, další vzdělávání, supervize.
Kontakt mailem - profesní životopis zasílejte na e-mail:

Informace o společnosti Podané ruce - osobní asistence

Podané ruce - osobní asistence

Nižní Lhoty

IČO: 70632596
aktualizováno před 10 měsíci