Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách - pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla, Ústí nad Labem

Výroba a provoz, Služby / Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách - pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla

Společnost Hamlet Manukyan

Místo pracoviště Krušnohorská 3371, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 900 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách - pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla (Krušnohorská 3371, Ústí nad Labem)

Náplň práce: příprava zeleniny, smažení polotovarů.
Požadujeme: základní vzdělání, částečná znalost arménštiny výhodou.
Nabízíme: pracovní dobu od 08:30 do 19:00 hod 1 týden: PO,ST,PÁ, 2 týden: ÚT, ČT, SO.
Kontakt: telefonicky v pracovní dny.

Informace o společnosti Hamlet Manukyan

Hamlet Manukyan
Krušnohorská 3371
Ústí nad Labem
40011
IČO: 28734777
aktualizováno před 3 dny

Odpověď na pracovní pozici Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách - pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla

Krušnohorská 3371 3371