Pracovníci úklidu (vyhrazeno pro ozz a ozp s max. 2. st) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Vsetín

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Pracovníci úklidu (vyhrazeno pro ozz a ozp s max. 2. st) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost ALTE service group, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Pod Pecníkem 1666, Vsetín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 130 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci úklidu (vyhrazeno pro ozz a ozp s max. 2. st) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (Pod Pecníkem 1666, Vsetín)

PRACOVNÍCI ÚKLIDU (vyhrazeno pro OZZ a OZP s max 2.st.)
Naše úklidová firma příjme pracovnici úklidu.
POŽADUJEME: Pečlivost, smysl pro pořádek, samostatnost, zodpovědnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Jedná se o běžný úklid ve škole. Úklid probíhá v odpoledních hodinách a to od 16:00 hod.
NABÍZÍME: Bonusy za dobře odvedenou práci.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky na čísle 776 255 952 Po-Pá v době od 9:00-15:00 hodin paní Tereza Javorská
Ov.tel.: 28.2.

Požadavky

  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti ALTE service group, s.r.o.

ALTE service group, s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
Vsetín
75501
IČO: 7840799
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Pracovníci úklidu (vyhrazeno pro ozz a ozp s max. 2. st) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Pod Pecníkem 1666 1666
Vsetín