Pracovníci v pojišťovnictví - úředníci v oblasti pojišťovnictví, Zlín

Finance, Administrativa / Pracovníci v pojišťovnictví - úředníci v oblasti pojišťovnictví

Společnost Jan Novák

Místo pracoviště Vodní 2985, Zlín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 13 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci v pojišťovnictví - úředníci v oblasti pojišťovnictví (Vodní 2985, Zlín)

Hledáme zaměstnance, který se zajímá o práci v pojišťovnictví.

Náplň práce:
péče o stávající klienty, tvoření nových nabídek,
zpracovávání běžné denní agendy.

Požadujeme:
maturitní vysvědčení,
komunikační dovednosti, ochotu učit se novým věcem,
samostatnost a zodpovědnost.

Nabízíme:
práce v přátelském kolektivu,
kompletní zaškolení.
Vhodné pouze pro osoby s I. a II. stupněm invalidity (III. stupeň - dle možností)

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti Jan Novák

Jan Novák
Vodní 2985
Zlín
76001
IČO: 71180095
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Pracovníci v pojišťovnictví - úředníci v oblasti pojišťovnictví

Jan Novák
Vodní 2985 2985
Zlín