Pracovníci v sociálních službách - ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče, Praha

Zdravotnictví / Pracovníci v sociálních službách - ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Společnost Senior-komplex Praha Třebešín s.r.o.

Místo pracoviště Nad Třebešínem III 3070, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 27 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci v sociálních službách - ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče (Nad Třebešínem III 3070, Praha)

Aloyan Mariam Bc., tel.: 420 608 081 551, e-mail:

Požadujeme
-Trestní bezúhonnost
-Základní znalost práce na PC
-Praxe v péči o klienty s demencí výhodou
-Empatii, spolehlivost, trpělivost
-Schopnost práce v týmu

Nabízíme
-Motivační mzdové odhodnocení
-Stravenkový paušál
-Pravidelné vzdělávání
-Multisport karta
-Příspěvek na penzijní důchodové spoření 1000 Kč měsíčně

Co Vás čeká
-Směnný provoz
-Komunikace se seniory s demencí
-Příjemné pracovní prostředí
-Rodinná firemní kultura

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál ve výši 107,-Kč Multisport karta za 365,-Kč příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě

Informace o společnosti Senior-komplex Praha Třebešín s.r.o.

Senior-komplex Praha Třebešín s.r.o.
Nad Třebešínem III 3070
Praha
10000
IČO: 5587719
aktualizováno před 8 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Pracovníci v sociálních službách - ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče