Pracovníci ve výrobě dveří * - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů, Lačnov

Výroba a provoz / Pracovníci ve výrobě dveří * - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Společnost Weekamp Doors s.r.o.

Místo pracoviště Lačnov 81, Lačnov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci ve výrobě dveří * - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů (Lačnov 81, Lačnov)

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ DVEŘÍ *
Požadujeme: aktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, chuť učit se, praxe výhodou - ne podmínkou.
Náplň práce: Výroba dřevěných dveří
Nabízíme: perspektivní a stabilní práce u zahraniční firmy s 18-letou tradicí, odpovídající mzdové podmínky, 13. mzda, stravování zdarma, příspěvek na dopravu, právní poradenství zdarma, možnost zvýhodněného mobilního tarifu, příplatek za práci přesčas 50%, práci ve 2 - směnném provozu, firemní oblečení a obuv
První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 16:00 h. na čísle:601 130 900, e-mailem na: nebo osobně v sídle firmy v době 8:00 - 15:00 h.
Ov.: 17.03.2022

Informace o společnosti Weekamp Doors s.r.o.

Weekamp Doors s.r.o.
Lačnov 81
Lačnov
75612
IČO: 26815311
aktualizováno před asi 2 roky