Pracovníci ve výrobě dveří * - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů, Lačnov

Výroba a provoz / Pracovníci ve výrobě dveří * - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Společnost Weekamp Doors s.r.o.

Místo pracoviště Lačnov 81, Lačnov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci ve výrobě dveří * - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů (Lačnov 81, Lačnov)

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ DVEŘÍ *

POŽADUJEME: aktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, chuť učit se, praxe výhodou - ne podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Výroba dřevěných dveří
NABÍZÍME: Perspektivní Mezinárodní společnost Weekamp Doors s.r.o. s téměř 19-letou historií hledá do výroby muže i ženy na různé pozice ve výrobě.
Voní Vám dřevo? Chcete spoluvytvářet výrobky, které budou zdobit tisíce domácností. Rozšiřujeme výrobu, staňte se součástí našeho týmu a stabilní práce v blízkosti Vašeho bydliště!
Vše Vás naučíme, podpoříme Vás nejen v začátcích. Práce ve 2-směnném provozu, perspektivní a stabilní práci u zahraniční firmy, odpovídající mzdové podmínky, možnost kariérního růstu, benefity (13. mzda, plně hrazené stravné, INFLAČNÍ BONUS 1 500,-kč KAŽDÝ MĚSÍC, příspěvek na dopravu, zvýhodněné mobilní tarify, právní poradenství, poukázky na masáž, do drogerie, akce, večírky)
Firemní oblečení, obuv
Příplatek za práci přesčas 50 %
PRVNÍ KONTAKT: osobně v sídle firmy denně 8:00 - 15:00 nebo telefonicky v době 8:00 - 15:00 Ing. Dominika Baklíková na čísle 601 130 900, popř. e-mailem
Ov.e.: 3.2.2023

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Weekamp Doors s.r.o.

Weekamp Doors s.r.o.
Lačnov 81
Lačnov
75612
IČO: 26815311
aktualizováno před více než rokem