Pracovník balení reklamních předmětů - pomocní dělníci ve výrobě, Chrudim

Výroba a provoz / Pracovník balení reklamních předmětů - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost R-PASS s.r.o.

Místo pracoviště Dr.Milady Horákové 10, Chrudim
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 6 000 - 10 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník balení reklamních předmětů - pomocní dělníci ve výrobě (Dr.Milady Horákové 10, Chrudim)

Práce je vhodná pro OZP se všemi stupni invalidity!

Místo výkonu práce: Žďar nad Sázavou
Náplň práce: Kompletace a balení reklamních dárků. Základní pracovní úvazek 6h/týdně, s libovolným plánováním směn. Otevírací doba prodejny je 9:00 - 15:00h. Zaměstnání je možné využít i jako přivýdělek ke stávající práci
Požadavky: Dobrou náladu a příjemné vystupování
Práce je vhodná pro OZP se všemi stupni invalidity

Nabízíme: Chráněné pracovní místo pro OZP. Zkušené kolegy, kteří rádi poradí i pomohou
Pracovní úvazek: 6-10 hod./týdně

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělání

První kontakt s životopisem vždy e-mailem:
K dispozici jsme Vám v pracovní dny od 10-15h na telefonním čísle: 732 360 583.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti R-PASS s.r.o.

R-PASS s.r.o.
Dr.Milady Horákové 10
Chrudim

IČO: 5251150
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Pracovník balení reklamních předmětů - pomocní dělníci ve výrobě