Pracovník bistra - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení, Karlova Studánka

Obchod a cestovní ruch / Pracovník bistra - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Společnost Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Místo pracoviště Karlova Studánka 6, Karlova Studánka
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník bistra - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení (Karlova Studánka 6, Karlova Studánka)

Požadujeme:
střední vzdělání s výučním listem
směnný provoz /krátký, dlouhý týden/
znalost HACCP výhodou
kladný vztah k vaření
spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, ochta učit se novým věcem, kladný vztah k vaření

Náplň práce:
příprava studené kuchyně
prodej jídel a nápojů
práce na pokladně
úklid provozovny

Nabízíme:
práce v příjemném prostředí horských lázní
široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci a tělovýchovu, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny)

Hlásit se na e-mail

Informace o společnosti Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
Karlova Studánka 6
Karlova Studánka
79324
IČO: 14450216
aktualizováno před 20 dny

Odpověď na pracovní pozici Pracovník bistra - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení