Pracovník/ce do výroby dřevěných výrobků - seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků, Kamýk nad Vltavou

Výroba a provoz / Pracovník/ce do výroby dřevěných výrobků - seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků

Společnost SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o.

Místo pracoviště Kamýk nad Vltavou 132, Kamýk nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce do výroby dřevěných výrobků - seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků (Kamýk nad Vltavou 132, Kamýk nad Vltavou)

Pozice: pracovník/ce dfo výroby dřevěných výrobků
Náplň práce:
Pracovník provádí přípravu pracoviště dle stanovených pracovních postupů. Obsluhuje stroje při úpravě dřevěných materiálů a polotovarů, a to řezáním a frézováním. Kontroluje a předává hotové výrobky do expedice. Vyplňuje průvodní dokumenty.
Požadujeme:
- manuální zručnost podmínkou
- chuť a ochota se učit novým věcem
- spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
Nabízíme:
- stálý pracovní poměr
- práci v malém přátelském kolektivu
- místo ve stabilním zázemí rodinné společnosti s dlouholetou tradicí.
- zaškolení zkušeným kolegou, praxe není nutná
- motivační finanční ohodnocení, se zvyšující se kvalifikací se zvyšuje i Vaše mzda
- hrubá mzda: od 24.000 Kč/měsíc, po zapracování až 26.000 Kč/měsíc
- možnost teplých obědů
- není na překážku, máte-li jen několik málo let do důchodu.
- praconí doba: Po-Pá, ranní směna od 6:00-14:15 hod. a odpolední směna od 14:15-22:30 hod.
Místo výkonu práce: SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o., Kamýk nad Vltavou č.p. 132, 262 63 Kamýk nad Vltavou
Kontakt: Spálenský Ladislav, e-mail:
První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 6:00 do 14:00 hod.

Informace o společnosti SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o.

SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o.
Kamýk nad Vltavou 132
Kamýk nad Vltavou
26263
IČO: 27200019
aktualizováno před více než 2 roky