Pracovník/ce do výroby - montážní dělníci ostatních výrobků, Dobříš

Výroba a provoz / Pracovník/ce do výroby - montážní dělníci ostatních výrobků

Společnost Almma s.r.o.

Místo pracoviště Příbramská 1945, Dobříš
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 38 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce do výroby - montážní dělníci ostatních výrobků (Příbramská 1945, Dobříš)

pozice: pracovník do výroby
požadavky: manuální zručnost, samostatnost, aktivní řízení dodávkového vozu, fyzická zdatnost
výhody: Sodexo karta, školení, pracovní prostředky, obuv, oděv, možnost získat příspěvek na dopravu při cestě do zaměstnání a zpět
Náplň práce:
Zodpovědně zpracovávat zakázky a dle nich vyrábět naše výrobky.
Budeš kompletovat komponenty, příslušenství a vytvářet hotové produkty k uskladnění.
Dále je potřeba balit a připravovat výrobky k montáži, k expedici.
Občas je potřeba pomoci na montáži a vyjet do terénu na závoz, měl bys být aktivním řidičem dodávky.
Co od Vás očekáváme:
Hledáme manuálně zručného parťáka, který rozšíří náš pohodový tým, je samostatný s aktivním přístupem k práci.
Kvalitně a bezchybně vyrobit a zkompletovat co nejvíce našich výrobků.
Co Vám můžeme nabídnout:
Nabízíme Ti zajímavou práci v přátelském a pohodovém kolektivu.
Budeš mít možnost se zapracovat a nadále si zvyšovat svou kvalifikaci na profesních školeních, které pořádá firma.
Za svou práci budeš náležitě ohodnocen.
Mezi benefity patří po zkušební době stravenky, které jsou z části hrazené firmou, dále firemní akce a po zapracování je možný příspěvek na dopravu do zaměstnání.
Nástup: ihned na dobu neurčitou
Mzda: 28000,- až 38000,- Kč
Kontakt: Olga Janková, tel. 725 044 290 ( po - pá 7:00 - 15:30 hod), email:
Prvotní kontakt : emailem, telefonicky
Pracoviště : Dobříš, Příbramská 1945

Informace o společnosti Almma s.r.o.

Almma s.r.o.
Příbramská 1945
Dobříš
26301
IČO: 26198002
aktualizováno před 10 měsíci