Pracovník/ce gastroexpedice - úředníci ve skladech, Hněvotín

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Pracovník/ce gastroexpedice - úředníci ve skladech

Společnost BAPA s.r.o.

Místo pracoviště Hněvotín 410, Hněvotín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce gastroexpedice - úředníci ve skladech (Hněvotín 410, Hněvotín)

Kontakt POUZE emailem.
Místo výkonu práce: Hněvotín
Požadavky:
- samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
- časovou flexibilitu
- zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu
Náplň práce:
- expedice zboží
- zodpovědnost za správnost fyzických počtů hlášených do výroby
- zodpovědnost za správnost a kontrolu vychystaného zboží dle objednávek vč. etiketace
- dodržování teplotního řetězce ve svěřených prostorách
- dodržování systému FIFO
- zpracování požadovaných inventur
Nabízíme:
- zázemí úspěšné potravinářské firmy
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- práce na plný úvazek, denní nerovnoměrná pracovní doba 11,5 h (6,00-18,00 h.)
- možnost seberealizace
- nástupní mzda: 27000 Kč vč bonusů a příplatků
- firemní benefity: věrnostní program, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, závodní stravování, cafeterie, pitný režim zdarma
- náborový příspěvek 20 tis. Kč
Nástup: dohodou

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti BAPA s.r.o.

BAPA s.r.o.
Hněvotín 410
Hněvotín
78347
IČO: 25996924
aktualizováno před téměř 2 roky