Pracovník/ce na technickou přípravu výroby - elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti, Liberec

Výroba a provoz / Pracovník/ce na technickou přípravu výroby - elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti

Společnost HOKAMI CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Ampérova 464, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce na technickou přípravu výroby - elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti (Ampérova 464, Liberec)

Aktuálně hledáme do našeho pracovního týmu kolegu / kolegyni pro Technickou přípravu výroby.
Náplň práce:
- Zpracování a kontrola dokumentace zákazníka
- Uvolňování řízené dokumentace k jednotlivým zakázkám (kusovníky, technologické postupy, výrobní dokumentace atd.)
- Ve spolupráci s odd. nákupu vytypovávání a schvalování alternativních součástek
- Organizování technických změn v dokumentaci a v IS Helios ve spolupráci s výrobou
- Operativní řešení problémů technického směru ve výrobě společně s kolegy a vedoucím výroby
Nástup možný ihned. Zaškolení je zajištěno.
Základní požadavky:
- Minimálně středoškolské s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru
- Komunikační dovednosti
- Znalost el. součástek a výkresové dokumentace výhodou
- Chuť učit se novým věcem
- Komunikativní úroveň angličtiny slovem i písmem
- Důslednost a pořádek, schopnost samostatné práce
- Velmi zajímavá práce pro ty, kteří rádi bastlí nebo mají s výrobou elektroniky zkušenosti
Nabízíme:
- Pracovní smlouva HPP na dobu neurčitou
- Práce v technickém oddělení firmy
- Práce na velmi zajímavých projektech
- Perspektivu profesního a platového růstu
- Pravidelné finanční odměny
- Bezplatné parkování
- Rodinnou atmosféru v ryze české firmě
- Občerstvení na pracovišti a ve vlastní kavárně www.dolicafe.cz
- Péče o chrup ve vlastní špičkové zubní klinice www.dolident.cz
- Společenské, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodiny.
V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis na adresu

Informace o společnosti HOKAMI CZ, s.r.o.

HOKAMI CZ, s.r.o.
Ampérova 464
Liberec
46312
IČO: 25024981
aktualizováno před více než 2 roky