*pracovník/ce na vrtání kovů - obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Osová Bítýška

Výroba a provoz / *pracovník/ce na vrtání kovů - obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Společnost HKP METAL s.r.o.

Místo pracoviště Osová Bítýška 300, Osová Bítýška
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *pracovník/ce na vrtání kovů - obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Osová Bítýška 300, Osová Bítýška)

Hledáme zaměstnance na pozici pracovník/ce na vrtání kovů v rodinné firmě, zabývající se strojírenskou výrobou na zakázku.
Praxe je vítaná, ale není podmínkou, rádi zaučíme.
Pracovní náplň:
- budete pracovat na radiální vrtačce (řezání závitů, vrtání děr…)
- práce s ručním nářadím
Požadujeme:
- manuální zručnost
- samostatnost
Pracovní doba: 6:00 - 14:00 hod. Po - Pá
Výhody: příspěvek na dopravu, stravování, penzijní pojištění, třináctý plat.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
První kontakt telefonicky +420775112015 (6:00-15:30) nebo e-mailem:

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti HKP METAL s.r.o.

HKP METAL s.r.o.
Osová Bítýška 300
Osová Bítýška
59453
IČO: 27691748
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici *pracovník/ce na vrtání kovů - obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů