Pracovník/ce obsluhy gravírovacího tiskového stroje - tiskaři, Hodonín

Výroba a provoz / Pracovník/ce obsluhy gravírovacího tiskového stroje - tiskaři

Společnost SMERO, spol. s r.o.

Místo pracoviště Velkomoravská 3910, Hodonín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 10 000 - 13 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce obsluhy gravírovacího tiskového stroje - tiskaři (Velkomoravská 3910, Hodonín)

Pro naši pobočku v Hodoníně přijmeme šikovnou kolegyni nebo kolegu na zkrácený 4 hodinový úvazek pondělí až pátek. Vaší prací bude obsluha gravíru a dle potřeby pomocné skladové práce v naší chráněné dílně.
Nástup je možný ihned. Práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.
Co budete dělat:
o Vyřizovat příchozí e-mailové dokumentace k zakázkám.
o Tvorbu vorků, dle požadavků.
o Vyhotovení jednotlivých zakázek.
o Údržbu laserů + okolí svého pracoviště.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
o SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci.
o Mzdu dostanete na účet vždy včas. Za poloviční 4 hodinový úvazek je mzda od 10 - 13 000 Kč v hrubém.
o Stravenkový paušál cca 2 250 Kč měsíčně (107 Kč / pracovní den).
o Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.
o 5 týdnů dovolené.
o Kartu pro nákupy v obchodním řetězci.
o Výborný kolektiv.
o Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží.
Jaký je náš ideální pracovník:
o Je stejně ochotný jako ostatní SMERáci.
o Vůbec nevadí, když jste OZZ/OZP.
o Znalost práce Microsoft Office.
o Zkušenost s gravírem vítána, není podmínkou.
o Požadujeme pečlivost, zručnost, komunikativnost, chuť učit se novým věcem, schopnost týmové práce, zodpovědnost a časovou flexibilitu.
Pokud máte o tuto pozici zájem, nebo víte o někom kdo by se na tuto pozici hodil napište kontaktní osobě. Lenka Prokešová e-mail

Informace o společnosti SMERO, spol. s r.o.

SMERO, spol. s r.o.
Velkomoravská 3910
Hodonín
69501
IČO: 25527886
aktualizováno před 10 měsíci