Pracovník/ce údržby obce žilina - uklízeči veřejných prostranství, Žilina

Služby / Pracovník/ce údržby obce žilina - uklízeči veřejných prostranství

Společnost Obec Žilina

Místo pracoviště Žilinská 205, Žilina
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 17 300 - 21 760 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce údržby obce žilina - uklízeči veřejných prostranství (Žilinská 205, Žilina)

Obecná náplň práce:
Celoroční zabezpečování údržby majetku obce, údržba a úklid veřejných prostranství, péče o zeleň, včetně hřbitova a dětského hřiště, pomoc s údržbou svěřené obecní techniky
(Podrobný soupis úkolů a činností na vyžádání)

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr s úvazkem 40 hodin týdně
Smlouvu na dobu neurčitou se zkušební lhůtou tři měsíce

Požadujeme:
Věk minimálně 18 let
Minimální vzdělání: Střední odborné s výučním listem
Bezúhonnost
Řidičský průkaz skupiny "B"
Fyzickou zdatnost
Spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup
Předpokládaný nástup do zaměstnání: Ihned, popř. dle dohody

Platové zařazení:
Dle zákona č. 262/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, možnost přiznání osobního příplatku dle zákona č. 262/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů
Své přihlášky je možné doručit do kanceláře Obecního úřadu v Žilině, další informace na telefonu 724 032 917.
Starosta obce Žilina si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez udání důvodu či nevybrat žádného z přihlášených účastníků.

Informace o společnosti Obec Žilina

Obec Žilina
Žilinská 205
Žilina
27301
IČO: 235202
aktualizováno před 8 měsíci