Pracovník/ce úklidu - ranní směna - 4 hod./den (olomouc) - ostatní uklízeči a pomocníci, Olomouc

Služby / Pracovník/ce úklidu - ranní směna - 4 hod./den (olomouc) - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost ESSAT CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Olomouc
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 112 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce úklidu - ranní směna - 4 hod./den (olomouc) - ostatní uklízeči a pomocníci (Olomouc)

Místo je vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením.
Náplň práce: úklid administrativní budovy - kanceláří, společných prostor, sprch a toalet.
Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní směna, 6:00 - 10:00 hod. (4 hod./den).
Nabízíme: práci na HPP na zkrácený úvazek.
Mzda: 112,50 Kč/hod. + náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.
Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.
Nástup: ihned / dohodou.
Místo výkonu práce: Olomouc, ul. Nerudova

Informace o společnosti ESSAT CZ, s.r.o.

ESSAT CZ, s.r.o.

Olomouc

IČO: 27858766
aktualizováno před 6 dny

Odpověď na pracovní pozici Pracovník/ce úklidu - ranní směna - 4 hod./den (olomouc) - ostatní uklízeči a pomocníci

Olomouc