Pracovník/ce úklidu - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Čistá

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Pracovník/ce úklidu - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost SIPADAN a.s.

Místo pracoviště Čistá 421, Čistá
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 96 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce úklidu - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (Čistá 421, Čistá)

NÁPLŇ PRÁCE: samostatný pracovník/ce úklidu v odpoledních hodinách zhruba na 6 hodin, dvakrát týdně - úterý, čtvrtek, vždy nejdříve od 13:00 hodin. Jedná se o úklid administrativní části budovy a toalet.
POŽADAVKY: hlásit se předem telefonicky - p. Punčochář, případně zaslat životopis na uvedený email. Pracoviště nenavštěvovat - kontaktní osoba se tam nenachází!
NABÍZÍME: příplatek na dopravu, k základní mzdě je možné osobní ohodnocení až 30,- Kč. Místo je určeno rovněž pro osoby se změněnou pracovní schopností a invalidní důchodce.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Informace o společnosti SIPADAN a.s.

SIPADAN a.s.
Čistá 421
Čistá

IČO: 26053501
aktualizováno před více než 2 roky